Obchod

/Myšlenka internetového obchodu, kde byste mohli objednávat zboží, zcela selhala - ani nevím na čem, ale snad na silně zenovém založení umělcově. Takže, pokud něco chcete, musíte napsat na adresu: yanota(zavináč)email.cz/

S-rové dřvo šptně HŘÍ (kniha)

Knížka literárních textů a esejů O.J., které spojuje téma prvořeči. Doprovázejí autorovy komiksy na téma protinožců a leváctví a rovněž 28 kreseb nakreslených speciálně pro tuto příležitost. 84 černobílých stran na velmi solidním papíře, šitá vazba, obálka z luxusního kartonu (různé barvy obálek). Limitovaný náklad 200 ks. Vydala Republika Nového měsíce v květnu 2014.

Posvěcení nového Měsíce (CD)

Nahrávka z loštické synagogy s Romanou Šilhavou (zpěv, housle). Možno objednat, cena 187 Kč plus poštovné. Různé barvy obalů. Samizdat.

Ora pro nobis (CD)

Oldřich Janota a hosté, vydalo Respekt Publishing, a. s., na podzim 2009.

Album vyšlo jako příloha týdeníku Respekt a je věnováno ideji praporu Evropské unie, kterým se Evropa přihlásila k Panně Marii jako ke své patronce. Vyvolalo v tomto ohledu zajímavé ohlasy. Např. podle recenze ČR Pardubice šlo o parodii, zatímco podle Katolického týdeníku o předložení jedné z klíčových otázek dnešní doby. Na nahrávce se podílelo 12 muzikantů, profesionálů i úplných amatérů, v jakémsi "komunitním" duchu, byť, oproti původnímu záměru, vytvořeném do značné náhodně při práci ve studiu.

Neslyšící děti (kniha)

obálka Neslyšících dětí

Knížka fejetonů, črt a arabesek, šitá vazba, 138 stran. Cena: 200,- Kč.

Objednat lze buďto zde nebo u vydavatelství Malvern.

Vyšlo v nakladatelství Malvern ve spolupráci s Občanským sdružením Občasné s růžemi. Knížka krátkých próz Oldřicha Janoty, ve které kratochvilným způsobem popisuje své příhody z muzikantských toulek po Čechách a po Moravě.

Podzimní král (CD)

Vyšlo roku 2000 jako neprodejná příloha časopisu Stereo & Video, jde o reedice nahrávek z let 1983 a 1984. Oldřichu Janotovi se podařilo získat neprodané kusy a na přání vám k CD vyrobí nový obal.